פסח הוא חג המסמל אחדות - עת יצאנו ממצרים בדרכנו להיות לעם. מאז ועד היום, מסב עם ישראל חבורות חבורות, אם בחוג המשפחה המורחבת, חברים טובים, או בסדרי המרכזיים של בתי חב"ד ברחבי העולם.

השנה זה יהיה שונה, אבל רק ברמה הטכנית. בעקבות המצב הרפואי המאתגר בכל העולם, יסב עם ישראל לליל הסדר בהשתתפות המשפחה הגרעינית בלבד. זה נראה שונה ומצריך הכנות, בפרט למי שזה הסדר הראשון שהוא עורך בעצמו. אבל התוכן, המהות - ישארו זהים. עם ישראל חוגג את היציאה מעבדות פרעה אל עבודת ה' יתברך, עם ישראל ממשיך את מסורת אבותיו אלפי שנים בלי הפסקה. עם ישראל חי, ומצפה לגאולה, כשהתפילה שבלב כולם - לשנה הבאה בירושלים!

*  *  * 

אנו שמחים להנגיש את כל מה שתצטרכו לחג הפסח הקרוב:

- מצות שמורות עבודת יד לליל הסדר, מצווה מהתורה הידועה בסגולתה המיוחדת כ"מאכל האמונה" ו"מאכל הרפואה". אנו מעניקים מצות שמורות לכל חברי הקהילה בהוליווד - פלורידה. אם טרם נרשמתם, עשו זאת כעת - בלחיצה כאן  

- מכירת חמץ באמצעות האינטרנט, מצווה חשובה ביותר בקליק, ללא עלות ומבלי לצאת מהבית - לחצו כאן 

מה צריך להכין לליל הסדר? אספנו עבורכם את כל המידע למקום אחד יחד עם מענה לשאלות נפוצות - לחצו כאן

- איך עורכים את ליל הסדר? הדרכת וידאו מעשית מפורטת, שתעשה לכם את הכל נעים ופשוט יותר. לצפיה לחצו כאן

- תרומת "קמחא דפסחא" עבור משפחות נזקקות בקהילה שלנו, מצווה חשובה ביותר - "אם אתה משמח את שלי, אני משמח את שלך" - לחצו כאן

- זמנים הלכתיים בהוליווד - פלורידה יום רביעי 8/4/20: סוף זמן אכילת חמץ - 11:15am. סוף זמן ביעור (ומכירת) חמץ - 12:19pm. הדלקת נרות - 7:23pm. חצות הלילה - 1:22am.

*  *  *

פסח כשר ושמח,
הרב יוסי ונאוה רסקין