מתוך האתר ChabadIsraelim.org

מועדון חי

 • בחסדי ה' יתברך, מרכז חב"ד לישראלים מספק תוכניות נהדרות ומעשירות לכל יהודי מסביב למעגל השנה, והצמיחה המתמשכת שלנו מתאפשרת בזכות התמיכה שאנו מקבלים מחברים כמוך.

  במרכז חב"ד לישראלים איננו מבקשים דמי חבר שנתיים ואיננו מתנים חלילה שירותים יהודיים בתשלום. הגישה שלנו היא שעלינו להושיט יד ולאפשר לכל יהודי להגיע בצורה הפשוטה והישירה ביותר אל האור היהודי שנמצא בתוכו.

  מכיוון שאנו לא נתמכים ע"י גופים ציבוריים או ממשלתיים, ועל כל מרכז חב"ד מוטלת האחריות לדאוג בעצמו למשאבים עבור הפעילות שלו, אנו פונים אליך - לקחת חלק בתנופת העשיה של מרכז חב"ד לישראלים, לתרום ולהיות חלק ממעגל השותפים בפעילות הקדושה.

  לכן הקמנו את מועדון "חי", במסגרתו אנו מזמינים אותך להצטרף כעת בתרומה חודשית קבועה של 18 דולר, כמו הערך המספרי של המילה ח"י, או בכפולות שלה. כמובן שבמידת הצורך, תמיד ניתן לפנות אלינו על מנת להגדיל או להקטין את התרומה החודשית.

  נאמר בתלמוד: "כל פרוטה ופרוטה מצטרפת לחשבון גדול". כמו חתיכות קטנות של פאזל המרכיבות ביחד תמונה גדולה ויפה, כך התרומה החודשית הקבועה שלך מצטרפת אל משפחת הידידים התומכים שלנו במועדון ח"י, ומאפשרת צמיחה גדולה והתפתחות.

  יהי רצון שזכות השותפות הקדושה תעמוד לך ולבני ביתך להתברך בשפע ברכה והצלחה בכל המצטרך.


 • .יש לאשר כי תרומתך תוגדר כתרומה חודשית על ידי סימון התיבה שלעיל לתשלום חוזר

 •   
  Credit Card
  Paypal has been selected. Payment will take place on the next page.
 • לאפשרויות תרומה נוספות, או במידה ונתקלת בבעיות בטופס זה, ניתן ליצור איתנו קשר בכתובת:rabbi@chabadisraelim.org או +1 (954) 997-7048 .

 • חברי מועדון חי liner.jpg

  !תהיה הראשון
 • Should be Empty:
Secure This page uses TLS encryption to keep your data secure.